سوپرمارکت اینترنتی سالی مارکت

کرم ترمیم کننده سیکالفیت avene

۵۸،۰۰۰ تومان

کرم ترمیم کننده سیکالفیت avene

مناسب برای ترمیم انواع زخم،جای بخیه،سوختگی پای نوزاد،ترک لب،شقاق نوک سینه و…

با اثر چند گانه التیام بخش

محافظ و ترمیم کننده

ایجاد پانسمان نامرئی روی زخم

کنترل ترشحات زخم

آنتی باکتریال و ضد قارچ

محافظت از پوست در برابر اثرات مضر آفتاب

فاقد پارابن و اسانس

40 میل

تولید کننده:avene

با سوپر مارکت اینترنتی سالی مارکت آسان خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید.

 

توضیحات

کرم ترمیم کننده سیکالفیت avene

مناسب برای ترمیم انواع زخم،جای بخیه،سوختگی پای نوزاد،ترک لب،شقاق نوک سینه و…

با اثر چند گانه التیام بخش

محافظ و ترمیم کننده

ایجاد پانسمان نامرئی روی زخم

کنترل ترشحات زخم

محافظت از پوست در برابر اثرات مضر آفتاب

مناسب برای التهاب پوست‌هایی که ترشح ندارند.
ضد باکتری، ضد قارچ و ضد پروتوزوا
التیام‌بخش، تسریع‌کننده بهبود انواع زخم
جلوگیری از ماندن جای زخم و ضدالتهاب
برای پوست‌های تحریک‌شده و ادرار سوختگی
برای بعد از اعمال درماتولوژیک (مانند پیلینگ، لیزر درمانی و اعمال جراحی و …) توصیه می‌شود.
ضدعفونی‌کننده زخم‌ها، بخیه و بعد از اعمال جراحی
فرمول غنی و فواید خاص هر یک از ترکیبات فعال این محصول، قدرت درمانی آن را در ترمیم پوست با داشتن ویژگی‌های ضد باکتری، التیام بخشی و پوشش بالا افزایش می‌دهد.
با تسکین پوست، روند درمانی ترمیم پوست را بهینه می‌کند.
فاقد عطر، الکل و مواد نگه‌دارنده ،فاقد پارابن و اسانس
مناسب برای پوست‌های حساس بزرگسالان، کودکان و نوزادان

۴۰ میل

کشور سازنده: فرانسه

تاریخ انقضا: ۱۷-۰۳-۲۰۲۰

تولید کننده:avene

ترکیبات کرم ترمیم کننده سیکالفیت

دارای املاح معدنی بسیار کم به میزان ۲۶۶ میلی‌گرم در لیتر
حاوی بی‌کربنات، کلسیم و منیزیم
کلسیم و منیزیم به نسبت ۲
سرشار از سیلیکات به میزان ۱۰/۶ میلی‌گرم در لیتر
بسیار غنی از عناصر کم‌مقدار مانند مس و روی و …
دما در سرچشمه به میزان ۲۱ درجه سلسیوس
ویژگی‌های التیام‌بخش، تسکین‌بخش و ضدالتهاب
کاهش واکنش سلولی در پوست‌های حساس نسبت به مواد آلرژی‌زا
بهبود کیفیت سطح پوست

کرم ترمیم‌کننده سیکالفیت اون

کرم ترمیم‌کننده سیکالفیت از عفونت پوست جلوگیری کرده و به دلیل داشتن سولفات مس و زینک به سریع‌ترین و بهترین شکل، پوست را التیام می‌بخشد. سوکرافیلت میکرونایزد موجود در آن نه‌تنها پوست را تسکین می‌کند بلکه به بازسازی بافت‌های آن کمک می‌کند. از این کرم می‌توان در موارد دیگری همچون ترک‌خوردگی پوست، اگزمای بدون تراوش، بخیه، زخم بستر، سوختگی، خراش روی پوست استفاده کرد. این محصول بدون پارابن، ضدالتهاب و آلرژی بوده و برای استفاده بچه‌ها و بزرگسالان مناسب است.

محصول مراقبت از پوست سیکالفیت Cicalfate حاوی ترکیبات فعال التیام‌بخش و ترمیم‌کننده است که تأثیرات بسیار سودمند آن به اثبات رسیده است. این مواد موجب ترمیم سریع و باکیفیت بالای پوست می‌شود و برای مصرف پوست‌های حساس مناسب است.
کرم بازسازی‌کننده و ترمیم‌کننده پوست دارای فرمولاسیون جدید و منحصربه‌فرد، با تحریک فرایند تجدید ساختار سلولی و ممانعت از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها سبب تسریع در ترمیم بریدگی‌ها و زخم‌های سطحی گردیده، التهابات ناشی از آفتاب‌سوختگی و سولاریوم را کاهش داده و به بهبود بیماری‌های پوستی نظیر اگزما، درماتیت آتوپیک و سایر درماتیت ها کمک شایانی می‌نماید.
در این فراورده از کمپلکس مواد التیام دهنده معدنی و گیاهی به همراه ویتامین‌ها و مواد نرم‌کننده سازگار باپوست‌های حساس و آسیب‌دیده جهت عملکرد مؤثر استفاده گردیده و به‌منظور جلوگیری از ایجاد حساسیت‌های احتمالی اسانس در ترکیب آن به کار نرفته است. مواد مؤثر موجود در این کرم به شرح ذیل می‌باشند
سوکرالفیت (Sucralfate)
بااتصال به پروتئین‌های موجود در غشاء سلول‌های آسیب‌دیده، افزایش میزان پروستاگلاندین و اثر بر فاکتورهای رشد اپیدرم و فیبروبلاست EGF و bFGF بازسازی بهتر و سریع‌تر بافت‌های آسیب‌دیده را موجب می‌شود. سازگاری مناسب این ماده باپوست‌های حساس از ایجاد التهابات و حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌نماید و اثرات آنتی باکتریال قابل‌توجه سوکرالفیت، بهبود سریع‌تر زخم‌ها را سبب می‌گردد.
عصاره میموزا (Mimosa Tenuiflora Extract)
که از گیاهی به همین نام به دست می‌آید دارای خواص باکتریواستاتیک می‌باشد. این عصاره با بهبود گردش خون، تسهیل تقسیمات سلولی و تقویت نمودن مویرگ‌های خونی سبب بازسازی سریع‌تر پوست گردیده و به کمک تانین ها و فلاونیدهای موجود در ساختار خود از ایجاد آلرژی جلوگیری نموده و موجب بهبود اپیتلیزاسیون (Epithelization) یا فرایند تجدید ساختار سلول‌های پوست می‌شود.
روی (Zinc)
ترکیبات روی از دیرباز با توجه با توجه به اثرات ضد حساسیت‌زایی و بازسازی‌کنندگی خود در درمان پوست‌های آسیب‌دیده مورداستفاده بوده است. حساسیت‌های پوستی در اثر اتصال ترکیب‌های پیچیده و یا ساده دارای ساختارهای پروتئینی و یا فاقد پروتئین به سلول‌های مخاطی موجود در سطح پوست و یا غشاء مخاطی پدید می‌آیند که یون‌های روی از این اتصالات جلوگیری نموده و سبب کاهش حساسیت و التهابات پوستی می‌گردند.
اکسید روی (Zinc Oxide)
با افزایش سرعت اپیتلیزاسیون در زخم‌های پوستی، کاهش التهابات پوست و جلوگیری نمودن از رشد باکتری‌ها و کمک به سنتز کلاژن سبب تسریع فرایند بازسازی سلول‌های پوست می‌گردد.
سولفات روی (Zinc Sulfate)
سولفات روی که یک نمک معدنی می‌باشد به‌عنوان یک ماده قابض سبب بهبود ساختار پوست گردیده و خواص آنتی باکتری آن نیز از رشد و تکثیر میکرو ارگانیسم‌های مضر در پوست جلوگیری می‌نماید.
گلوکونات روی (Zinc Gluconate)
ساخت پروتئین‌های ضروری از قبیل کراتین، کلاژن و الاستین را تسریع نموده و درنتیجه موجب بهبود روند بازسازی سلولی می‌گردد، همچنین با جلوگیری از رشد باکتری‌ها در ترمیم سریع زخم‌ها بسیار مؤثر خواهد بود.
 مس (Copper)
ترکیبات مس از زمان‌های گذشته جهت مقابله با میکروب‌ها مورداستفاده بوده است و دارای خواص آنتی باکتریال ویژه‌ای می‌باشند. ترکیبات مس اثرات مثبت و منحصربه‌فردی را در مراحل اولیه ترمیم بافت‌های پوستی ایجاد می‌نمایند.
سولفات مس (Copper Sulfate)
با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها به بهبود زخم‌ها و التهابات پوستی یاری نموده و با تسریع فرایند تجدید ساختار سلولی جایگزینی سلول‌های جدید به‌جای سلول‌های فرسوده را سبب می‌گردد.
مطالعات صورت گرفته اثرات مثبت این ماده را در کاهش آسیب‌های دمایی (Thermal Damage) ناشی از لیزر اثبات نموده است.
اسید هیالورونیک (Hyaluronic Acid)
با کمک به حفظ رطوبت پوست موجب نرمی و بهبود انعطاف‌پذیری آن می‌شود. این ماده خاص که به مقدار فراوان در ماتریکس بین سلول‌های پوست سالم موجود می‌باشد با پر نمودن فواصل بین سلولی و حفظ آب موجود در این مکان‌ها، از پوست مراقبت کرده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌نماید.
آلانتوئین (Allantoin)
سبب افزایش پوسته ریزی و تجدید ساختار سلول‌های پوست شده و خاصیت ضدالتهابی آن به بهبودی سریع‌تر پوست‌های آسیب‌دیده کمک شایانی می‌نماید.
بیزابولول (Bisabolol)
موجود در کرم بازسازی‌کننده هیدرودرم با اتکا به خواص ضدالتهابی خود سبب التیام پوست‌های حساس شده و با جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها و به کمک مقادیر بالای پانتنول موجود در ساختار خود سبب ترمیم سریع‌تر صدمات پوستی می‌شود.
گلیسیرین یک مرطوب‌کننده سازگار با پوست می‌باشد که با جذب آب بر سطح پوست اثر خود را اعمال نموده و سبب لطافت و نرمی پوست می‌گردد. این ماده با ایجاد توازن در میزان آب موجود در ماتریکس بین سلولی موجب پایداری ساختار پوست شده و بهبود عملکرد سایر چربی‌های مفید موجود در پوست را نیز سبب می‌شود.
ویتامین E جهت مقابله با تشدید و خنثی‌سازی عملکرد رادیکال‌های آزاد در ترکیب این فراورده به‌کار رفته است. رادیکال‌های آزاد محصول پر اکسیداسیون سلولی بوده که عمدتاً در نتیجه تابش اشعه ماورای بنفش و مادون‌قرمز بر پوست ایجاد می‌شوند. این ویتامین با جلوگیری از تشکیل و خنثی‌سازی عملکرد رادیکال‌های آزاد از بروز اثرات مخرب آن‌ها ممانعت به عمل‌آورده و از تشکیل چین‌وچروک‌های سطحی پوست جلوگیری می‌نماید.
موارد مؤثر موجو در کرم سیکالفیت
آب اون، سوکرالفیت (ترمیم‌کننده و ضدالتهاب)، زینک اکسید (ضدالتهاب)، سولفات مس و سولفات روی (آنتی باکتریال و ضد قارچ)
روش مصرف کرم سیکالفیت
لایه ضخیمی از کرم را روی ناحیه آسیب‌دیده قرار دهید. پس از تمیز کردن زخم روزی ۱ تا ۲ بار قابل‌استفاده است.

 

 

با سوپر مارکت اینترنتی سالی مارکت آسان خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید.

 

توضیحات تکمیلی
وزن

نظرات (0)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کرم ترمیم کننده سیکالفیت avene”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *