قوانین و مقررات سالی مارکت

شرایط و ضوابط عمومی سالی مارکت
 • کلیه اصول منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد
 • از نظر حقوقی، در معاملات سایت سالی مارکت شرکت خدمات سالی مارکت .به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت سالی مارکت درج نموده است.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود
 • کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق ب سالی مارکت می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت سالی مارکت اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.
 • سالی مارکت برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.
 • سالی مارکت هم اکنون هیچ فروشگاهی ندارد، خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سالی مارکت اطلاع دهید
 • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و ثبت سفارش به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند و هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت سالی مارکت اصلاح نماید، بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 • افراد بالای ۱۵ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
 • ثبت سفارش در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد.
 • ارسال سفارشات به این صورت می باشد که اگر سفارش قبل از ساعت …..
 • سالی مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سالی مارکت محفوظ است.
 • مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و سالی مارکت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
روش پرداخت
 • مشتریان می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین و یا نقدی در محل پرداخت نمایند.
نمایش تبلیغات

حق نمایش تبلیغات در کلیه صفحات سالی مارکت و درآمد حاصله متعلق به سالی مارکت می باشد.

ثبت نام و عضویت

به محض پذیرش عضویت شما در سالی مارکت، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

اطلاعات دریافت شده در فرم ثبت نام، فقط و فقط برای احراز هویت، صلاحیت کاربر و تماس با کاربر در رابطه با سرویس هایی از سالی مارکت، که به آن علاقه نشان داده است، استفاده می شود.

به روز رسانی وب‌سایت و سرویس ها

کاربران گاه به گاه در رابطه با به روز رسانی های وب‌سایت و سرویس ها اطلاعاتی دریافت خواهند کرد. کاربران این امکان را ندارند که مانع دریافت اخبار سرویس ها، که شامل اطلاعات مهمی است، شوند. ما با کاربرانمان در ارتباط هستیم تا بتوانیم سرویس های درخواست شده را فراهم آوریم و مشکلاتی را که توسط ایمیل با ما در میان می گذارند برطرف کنیم.

اطلاع رسانی از تغییرات

اگر زمانی تصمیم بر آن شد که قوانین وب‌سایت را تغییر دهیم، آن تغییرات را توسط ایمیل به تمام کاربران اعلام خواهیم کرد تا کاربرانمان همیشه از اطلاعات جمع آوری شده، نحوه استفاده و احتمال و شرایط حریم خصوصی آگاه باشند. اگر در هر برهه تاریخی به هر دلیل تصمیم به استفاده از اطلاعات شخصی کاربر بگیریم که در زمان ثبت نام ذکری از آن ها نبوده، توسط یک ایمیل او را آگاه خواهیم کرد. پس از آن کاربر این انتخاب را خواهد داشت که آیا اطلاعاتش در این راه استفاده شود و یا خیر. ما از اطلاعات، تحت توافقی که در سیاست های حفظ حریم خصوصی در زمان جمع آوری آن ها صورت گرفته، استفاده خواهیم کرد.